Büyük Gurme Mutfağı | 33 Parça

Büyük, geçitli pencereler, küçüklerin en sevdikleri restoranttaki gibi hissetmelerine olanak sağlamaktadır. Akıllı telefon tarzı oyun telefonu ile birlikte 33 parçalı aksesuar setinden oluşmaktadır.

Devamı

2,260.00 2,147.00 +KDV

Karşılaştır

Ürün Açıklaması

Mini şeflere yemek yapmayı öğrenmek için heyecanlı bir oyun seti sunmaktadır. Bu premium çocuk mutfağında, günümüzün ev dekoruna uyum sağlamasına yardımcı olacak arduvazlı cihaz kaplamaları bulunmaktadır .Küçük şefler büyük boy çiftlik evinde en sevdikleri yemeği yedikten sonra bulaşıklarını lavaboda yıkayabilirler. Yemekler bittiğinde ve oyun zamanı bittiğinde, tüm pişirme aksesuarlarını alt düzeydeki dolaplarda saklayarak hızlı bir şekilde temizleyebilirler.

Üretim yeri ABD ‘dir.
Günümüzün modern mutfak gereçleri gibi, boydan boya pencereli iç kısımlara sahiptir. Mutfak, günümüz evlerin trend mutfak tasarımı gibi, yığılmış taştan yapılmış bir ocak ile donatılmıştır. Büyük, geçitli pencereler, küçüklerin en sevdikleri restoranttaki gibi hissetmelerine olanak sağlamaktadır. Akıllı telefon tarzı oyun telefonu ile birlikte 33 parçalı aksesuar setinden oluşmaktadır.

KOLİÖLÇÜLERİ:60,3X57,2X85,7cm.
HACİM:0,29 metreküp
AĞIRLIK:14,3 kg.
KURULUM ÖLÇÜLERİ:116,8X99,1X42,5 cm

Mini şeflere yemek yapmayı öğrenmek için heyecanlı bir oyun seti sunmaktadır. Bu premium çocuk mutfağında, günümüzün ev dekoruna uyum sağlamasına yardımcı olacak arduvazlı cihaz kaplamaları bulunmaktadır .Küçük şefler büyük boy çiftlik evinde en sevdikleri yemeği yedikten sonra bulaşıklarını lavaboda yıkayabilirler. Yemekler bittiğinde ve oyun zamanı bittiğinde, tüm pişirme aksesuarlarını alt düzeydeki dolaplarda saklayarak hızlı bir şekilde temizleyebilirler.Üretim yeri ABD 'dir. Günümüzün modern mutfak gereçleri gibi, boydan boya pencereli iç kısımlara sahiptir. Mutfak, günümüz evlerin trend mutfak tasarımı gibi, yığılmış taştan yapılmış bir ocak ile donatılmıştır. Büyük, geçitli pencereler, küçüklerin en sevdikleri restoranttaki gibi hissetmelerine olanak sağlamaktadır. Akıllı telefon tarzı oyun telefonu ile birlikte 33 parçalı aksesuar setinden oluşmaktadır.
Ağırlık14.3 kg
Boyutlar116.8 × 99.1 × 42.5 cm

There are no reviews yet.

Be the first to review “Büyük Gurme Mutfağı | 33 Parça”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.