Top Havuzları Hakkında Bilinmesi Gereken 3 Şey

top havuzları

Karar vermesi en zor konulardan biri de hangi ürünün alınması gerektiğidir. Sonuçta internetten görülen bir ürünün malzeme kalitesi, dayanıklılığı, rengi, dokusu hepsi ayrı ayrı önemli unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Karar vermenin bu kadar zor olduğu bir konu için nasıl hareket etmeliyiz ki aldığımız üründen memnun kalalım?

Öncelikle top havuzlarının kalite kalite olduğunu bilmeliyiz. Görünüşte hepsi aynı gibi dursa da iskeleti oluşturan malzemeden tutun, kaplama için kullanılan malzemeden, ürünün ergonomisine, giriş kısmı, çıkış kısmı, ingilizlerin user experience design dedikleri pratikte bir hataya sebebiyet vermeyecek planmasına kadar bir çok önemli faktör olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

Alana Uygunluk

Aldığınız ürün öncelikle ihtiyaç duyduğunuz alanı uygun şekilde doldurabiliyor mu, yani beklentinizi bu aşamada karşılayabiliyor mu? Örnek vermek gerekirse bir müşterimiz 6 ayrı köşesi ve oval bir bölümü olan alana bir havuz istediğini ancak internette gördüğü ürünlerin genellikle kara ya da dikdörtgen formunda olduğundan bahsetmişti. Nasıl bir yol bulabiliriz bu soruna, kime sorsam ellerindeki mevcut ürünü bana satmaya çalışıyor diye dert yakınmıştı.

Tabi böyle bir durumda üretici olmanın avantajları meydana çıkıyor. Top havuzu imalatçısı olarak gidip alanın ölçülerini aldık, kullanılacak malzeme kalitesi hakkında en ince ayrıntısına kadar bilgi verdik ve ürünün üretimine belirli bir miktar kapora aldıktan sonra başladık. Sonuç inanılmazdı. Buradan hiçbir şey olmaz denilen alan, oyun parkının en renkli alanı haline gelmişti. Müşterimizin mutluluğu elbette bizlere de bambaşka bir sevinç aşılıyor.

Yalnız aldığınız ürün ile ilgili çok dikkatli olmakta fayda var, belirtmeden geçmeyelim.

Top Havuzları Malzeme Kalitesi

Dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri ise malzeme kalitesi. Gerçekten hepsi birbirine benzeyen bunca malzeme arasında en iyisini nasıl tercih edebilirsiniz? O dokuyu hissetmeden, elinizle çekiştirmeden gerçekten anlamanızın pek imkanı yok, burada eğer internetten satın alma işlemi gerçekleştiriyorsanız satıcıya güven durumu ön plana çıkmak durumunda. 

Bizim gibi 13 yıldır aynı sektörde faaliyet gösteren ve sayısı binleri bulan mutlu müşterilerimiz bizim için en büyük referans kaynağı olmasına rağmen bazı müşterilerimizin haklı olarak endişelerini gidermek için ürün demosu yapmak durumunda kalabiliyoruz. Bu endişeyi oldukça olağan karşıladığımızı bellirtmek isteriz. 

top havuzları
top havuzları

Sonuçta biz de bir üreticiyiz aynı zamanda satın almamız gereken malzemeler olabiliyor ve biz de bu malzemeleri gidip görmek isteyebiliyoruz. Böyle durumlarda her zaman müşterilerimizin içlerini rahatlatacak çözümler üretmeyi kendimize borç biliyoruz. Ürün için kullanılacak malzemeleri müşterilerimize gösteriyoruz ve hangi malzemenin kullanılacağına müşteriden onay aldıktan sonra başlıyoruz.

Satış Sonrası Destek

Bir diğer önemli husus ise satış sonrası destek. Ne yazık ki sektörde çok duyduğumuz hususlardan biri de müşterilerin yarı yolda bırakılması. Ürünün teslimini yapıyorlar, paraları tahsil ediyorlar, ondan sonra sen sağ ben selamet. Bu çok yanlış, sektörün adını kötüye çıkardığı gibi bu ilgisiz satıcıların ceremesini bizim gibi firmalar çekmek durumunda kalıyor. 

Satışını yaptığımız tüm top havuzlarının 2 yıl desteğini vermekteyiz. 13 yıldır olduğu gibi aynı kalite anlayışı ile hizmet vereceğimizden hiçbir şüphenizin olmamasını dileriz. Ben ürünümü sattım, artık yolun bundan sonraki kısmında yalnız yürüyeceksiniz diyenlerle, aradığınızda telefonlarını açmayanlarla, kendilerini olmadığı bir firma imajı çizerek tanıtanlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Sözün özü, bir kez alınan bir üründür ve aldığınız ürünün en iyi kalitede, en kullanışlı malzemede ve güvenilir bir satıcıdan alınması gerekmektedir. Aksi halde bu üç faktörden herhangi biri eksik olsa verim alınamayacağı aşikardır.

Bir de yaygın olan bir inanış var ki top havuzu sadece AVM gibi alanlarda mevcuttur. İnsanlar kendilerine top havuzu hangi avm’de var diye soruyorlar, bu çok yanlış. Günümüzde bir çok işletme en uygun çözümlerle top havuzuna sahip olabiliyorlar.

Hatta yeni trend olan oyun parkı kafeteryalar ile hem çocukların eğlenceleri hem de yetişkinlerin sohbet edip, arkadaşları ile buluşabilecekleri konsept alanlar inşaa edilmektedir. Bu tür onlarca kafeteryaya hizmet vermiş bulunmaktayız. İlla ki AVM’ye gitmek zorunda değilsiniz, çevrenizdeki oyun alanlarını da araştırabilirsiniz.

Top havuzu için top arayan değerli müşterilerimize de en uygun fiyatlar 100-250-500 ve 1000’erli adetler halinde top satışımız mevcuttur. Konu ile ilgili ucuzanaokulumalzemeleri.com web sitemizdeki ilgili kategoriyi ziyaret etmeniz yeterli. Eğer aradığınız ürüne ulaşamadıysanız sağ alt köşedeki yeşil kutudaki destek hattımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. 

Umarım sizlere faydalı bilgiler sunabilmişizdir. 

Saygılarımızla. 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.