Top Havuzu

top havuzu modelleri

Günümüzde eğlencenin tanımı sürekli değişiyor, özellikle dijitalleşmenin trend olduğu bu dönemde eğlencenin de çağa ayak uydurmaması haliyle mümkün değildi.

Yine de her şeyin tamamen dijitale dönüştüğünü söyleyemeyiz. Bazı ebeveynler çocuklarının gerçek dünyadan uzaklaşıp, sanal bir dünyada varlığı sürdürmesine göz yummak yerine onların tıpkı kendi çocukluklarında olduğu gibi eğlenmelerine, hareket etmelerine, arkadaşları ile şakalaşmalarına, koşup terlemelerine, bazen düşmelerine, bazen ağlamalarına ama yine de insan olduğunu unutmamalarına özen gösteriyorlar. İyi ki o aileler varlar ki çocuklarımız doya doya çocukluklarını yaşayabiliyorlar. 

https://www.instagram.com/p/BrFHbn5lLNl/

Tabi şimdiki çocukların bir şansızlığı var ne yazık ki; özellikle yaşı 30 üzerinde olanlar çok iyi bilirler ki bizim zamanımızda sokaklar oyun oynayabilmek için gayet müsaitti, şimdilerde böyle bir imkan özellikle İstanbul’da yaşayanlar için mümkün değil. Adım başı araba, adım başı trafik, adım başı beton.

Mecburen çocukları oyuna özel tahsis edilmiş alanlara yönlendirilmesi gerektiğini düşünüyor aileler. Hatta bunu dert edinen bir tek aileler de değil, İstanbul Esenler’de belediye şikayetlerden o kadar çok bunalmış olacak ki; çocuklara özel çocuk sokağı projesini başlatmıştı, belki haberdar olanlarınız vardır.

Tümüyle trafiğe kapatılmış, sadece çocuklara özel bir sokak bu, içerisinde kaydıraklar, oyun parkları, salıncaklar gibi envai çeşit oyuncağın bulunduğu söyleniyor, ben bahsedenlerin yalancısıyım.

top havuzları
top havuzu detaylı bilgi

Oyun Parkı Cafe

Velhasılı çocukların doyasına eğlenmesini isteyen aileler sokakların yeterli olmadığında hemfikirler ve bu sebeple çocuklarını oyun parklarına götürme ihtiyacı hissediyorlar.

Günümüzde oyun parkı anlayışı da tamamen değişmiş durumda, oyun parkı cafeleri açılıyor, insanlar bir yandan karınlarını doyururken ya da kutlama yaparken bir yandan da çocuklarını güvenle bırakabilecekleri alanların olduğu alanları tercih etmek istiyorlar. Artık yeni trend bu diyebiliriz, aileler modern oyuncaklarla donatılmış bu alanlara çocuklarının ulaşmasını sağlayarak doyasıya eğlenmelerine olanak tanıyorlar.

Bu tür alanlarda yer alan oyuncakların, örneğin top havuzu imalatı yaptığımız için iyi biliyoruz ki; güvenlik açısından bir çok oyuncaktan daha güvenli sistemler bunlar. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta top havuzlarının temizliği.

kaydıraklı top havuzu
top havuzu kaydırak

Top Havuzu Temizliği

Sorulması gereken en önemli sorulardan biri de bu sanırım. Top havuzları hijyenik mi? Toplar ne kadar sürede temizleniyor, bunun kuralı nedir, bunun denetimi sağlanıyor mu, o havuzlara ayakkabıları ile giren çocuklar başka çocukların hastalanmasına neden olabilir mi?

Çok dikkat edilmesi gereken bir konu bu ve ne yazık ki günümüzde bu duruma dikkat eden fazla işletme olduğunu söylenemez. Bir oyun parkı seçerken özellikle hijyen konusuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

top havuzu
havuzun tek mutsuz kızı

Top Havuzu Fiyatları

O kadar trend dedin, moda oldu dedin, belki biz de kendimize göre bir oyun parkı kafe açarız, nedir bu işin oluru diye sorduğunuzu duydum sanırım. Tabii ki böyle bir sektöre yatırım yapmanın en mantıklı kararlardan biri olduğunu biz de sizin kadar eminiz ancak göze almanız gereken bazı durumların olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Hijyene yeterince önem verecek misiniz, çocukların sağlığını kendi çocuklarınız, aile yakınlarınız kadar önemseyecek misiniz? Eğer ben alırım oyun parkını çekilirim kenara diye düşünüyorsanız inanın sonunuz hüsran olacaktır.

Her şeyden önce ailelerin mutluluğunu önemsemek zorundasınız, bunu lütfen aklınızdan çıkarmayın.

trambolin ve top havuzu
top havuzu


Gelelim  fiyatları konusuna! Bu konuda detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, mekanının boyutuna göre özel olarak imalatını sağlayabilirsiniz. Yeni bir mekan açmak istediğinizde bize ulaşmanız yeterli, ilgili ekibimiz sizden uygun saatlar için randevu alıyor ve keşif için ölçüm işlemlerini yaparak en uygun çözümleri üretmeye çalışıyor.


Şimdiye kadar Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce anaokulu, köy okulu, kreş ve okul öncesi kurumlara büyük top havuzu ve oyun parkı satışı yapmış bir firma olarak sizlere edindiğimzi tecrübeyi aktarmaktan memnuniyet duyarız.

Top Havuzu Modelleri

İşte bu konuda uygun olan tüm çözümleri alana göre belirlemek bizim işimiz. Hazır ölçüde havuz modelleri illa ki mevcut fakat bazen köşeli, bazen düz olmayan zeminlere yerleşim yapılması gerekiyor, böyle durumlarda al sat yapan firmalar herhangi bir çözüm üretmezken bizim gibi top havuzu imalatı yapan firmalar hiçbir engele takılmadan doğrudan en makul çözümü üretebiliyor.

https://www.instagram.com/p/BqZK4p4FJrh/

Tabi şimdi üretilen ürünün bir de kalitesinden bahsetmek gerekir. Örnek olarak; ürettiğimiz hiçbir üründe sağlığa zararlı tek bir materyal bile kullanmıyoruz, en kaliteli malzeme ile uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünler üretmeyi amaçlıyoruz.

Şimdiye kadar tek bir olumsuz geri dönüş almamış olmamız da işimize verdiğimiz özenin en büyük göstergesi olsa gerek.

Peki hangi ürünü tercih etmeliyim diye bir soru aklınızdan geçiyorsa eğer, size bu konuda şu tavsiyeyi verebilirim. Çocukların eğlenerek enerjilerini atabildikleri en güzel donanım genellikle trambolin oluyor, çocuklar buna gerçekten bayılıyorlar.

Top havuzu ve trambolin birlikte satılan modellere öncelik vermeniz sizin yararınıza olacaktır, nitekim iki ürünün bir arada satıldığı modellerimiz de mevcut, sonradan bir trambolin almaya kalktığınızda hem daha fazla ücret ödemek zorunda kalacaksınız hem de aldığının ürünü koyacak yer konusunda sıkıntı yaşamanız muhtemel olacak. Bu sebeple ekiplerimizin gelip keşif yapmasını, mümkünse karar vermeden önce tavsiyelerimizi dinlemenizi önermekteyiz.

Umarım sizlere faydalı olabilecek bilgileri sunabilmişizdir. Anaokulu malzemeleri istoç bölgesinde yoğunlukla satılmaktadır fakat sektörde uygun fiyat ve güleryüz ile hizmet alabileceğiniz işletme oldukça azdır, bu konuda hiçbir ürün almak zorunda olmadan sadece bir sıcak kahvemizi içmeye, bir iki kelam olsun etmeye showroomumuza bekleriz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.